ZEGRZE DOJAZD BOJERY REGATY CZARTERY WINDSURFING NOGLEGI KUCHNIA SZKOLENIA POGODA_ICM ZEGRZE_FORUM MAPA
zalew zegrzynski

Polecamy ZEGRZE

BE FREE ...

DODAJ ZDJĘCIE

DODAJ OPINIĘ

DODAJ OGŁOSZENIE

DODAJ OFERTĘ

Co lubisz robić nad Zegrzem?

Plażować
Windsurfing
Żeglować
Grilować
Motorówki
Zimne Piwo

Organizacja Koncertów, Festynów

Metalowe meble

footballeuro2012.eu

footballeuro2012.pl

LICZNIK

Licznik

Informacje ZEGRZYŃSKIE

Kalendarium 2012 Zalewu Zegrzyńskiego

04-05.09 Mistrzostwa Warszawy Jachtów Kabinowych i Klasy Omega WOZŻ

11-12.09 Błękitna Wstęga YKP YKP Warszawa, Jadwisin

18-19.09 Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego WOZŻ

25-26.09 IX Regaty o Puchar Szefa Sztabu Generalnego WAT, Zegrze

02-03.10 Puchar Mazowsza, Puchar Babiego Lata

20-21.06

Gminy "ZEGRZYŃSKIE"

Wieliszew

Święto Strażaka i Bieg Wiosny więcej >

Serock

Nieporęt

Legionowo

zegrze panorama

Promenada Country Majówka 2012 nad Zalewem Zegrzyńskim.

promenadacountry

JAK DO NAS TRAFIĆ - MAPA

JAK DO NAS DOJECHAĆ AUTOBUSEM

Przestrzeń należąca do ośrodka zaskakuje różnorodnością i daje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu lub organizacji nietypowej konferencji czy szkolenia. Piknikowa polana, piękna, piaszczysta plaża, Fort Grillowy oraz Mexico Club czynią to miejsce na swój sposób niepowtarzalnym. Jeśli ktoś poszukuje nieco bardziej aktywnego wypoczynku, z pewnością doceni park nazwany Grodem Wikingów oraz profesjonalną bazę sportowo-rekreacyjną (konie, boiska, korty, wypożyczalnia sprzętów wodnych).

Centrum Promenada dysponuje czterema budynkami - Pirat, Finn, Słonka i Omega. Baza noclegowa liczy 146 miejsc w 69 komfortowo urządzonych pokojach. W każdym z nich znajduje się łazienka. Dodatkowo pokoje wyposażone są w TV, a niektóre z nich w łącze internetowe. Nad czystością i realizacją specjalnych życzeń gości, czuwa obsługa hotelowa.

promenadacountry promenadacountry promenadacountry promenadacountry promenadacountry promenadacountry promenadacountry

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne PROMENADA daje niezwykle szerokie możliwości zaspokojenia głodu i pragnienia. Tradycyjna restauracja z daniami polskimi i europejskimi, Country Saloon z kuchnią w kowbojskim stylu, meksykański bar na plaży a nawet specjalnie zabudowany Fort Grillowy. To wszystko znaleźć można w jednym miejscu. Tym miejscem jest Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne PROMENADA. W kolejnych zakładkach znajdą Państwo szczegółowe informacje na ten temat.

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne PROMENADA to cała paleta różnorodnych możliwości spędzania wolnego czasu. Zadbano o wysokiej jakości zaplecze sportowo-rekreacyjne. Sposób na odreagowanie codzienności znajdą tu zarówno osoby wypoczywające indywidualnie, jak i grupy zatrzymujące się w PROMENADZIE. Sporty wodne, tor dla kładów, plac zabaw dla najmłodszych, plaża czy stół do gry w bilard, to nie wszystkie atrakcje czekające na Gości. Konie, korty tenisowe, boisko do koszykówki oraz do siatkówki plażowej... Miłośnicy sportów drużynowych znajdą tu doskonałe warunki do gry. Jeśli ktoś szuka nieco spokojniejszych rozrywek, może spróbować gry w popularne na południu Europy bule. Polana piknikowa PROMENADY nadaje się idealnie do tego celu.

Z myślą o najmłodszych wypoczywających w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne PROMENADA przygotowaliśmy bezpieczny plac zabaw oraz mini-zoo, w którym mieszka lama – Zosia. Zapraszamy. MAPA

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne PROMENADA
ul. Spacerowa 35
05-127 Białobrzegi
gmina Nieporęt
tel.: +48 22 211 51 00
fax: +48 22 211 55 00
e-mail: recepcja@promenadacountry.pl
www.promenadacountry.pl

O PORTALU ZALEW ZEGRZYNSKI kontakt: info@zegrze.waw.pl 2007 - 2010 ® ZEGRZE.WAW.PL

zalew zegrzyński, zegrze, noclegi, windsurfing, dojazd, pogoda, kajaki, port, jezioro zegrzyńskie, hotel, regaty, czartery, z dziećmi, plaża, atrakcje